Hotel Benátky letiště - hotely Benátky nedaleko letiště - hotely
Hotel Benátky letiště

Pokud hledáte hotel v Benátkách (zóna letiště), Hotel Mary nabízí v rámci benátských hotelů nejsnadnější spojení s benátským letištěm Marco Polo. Hotel Mary (jeden z benátských hotelů nejblíže letišti) se nachází ve městě Campalto - pouhé 2 km od letiště, kde má zastávku kyvadlová doprava, která z letiště do hotelu dojede za 5 minut. Benátky jsou z Hotelu Mary vzdálené 15 minut autobusem, zatímco dálnice A4 a A27 10 minut.

Hotely Benátky nedaleko letiště

Kromě toho, že se Hotel Mary nachází nedaleko benátského letiště, zaujímá strategickou polohu, ze které se lze dostat do historického centra Benátek, měst umění Treviso, Padova a Vicenza, městečka Quarto d'Altino s jeho archeologickými vykopávkami a na pláže Jesolo. V rámci hotelů, které se nacházejí v blízkosti benátského letiště je Hotel Mary bezpochyby jedním z nejlepších, co se týče polohy a napojení na dálnice a benátské letiště (2 km od hotelu).

Viz poloha hotelu (mapa ve formátu PDF) nedaleko benátského letiště a historického centra >>>

Hotely Benátky nedaleko letiště
Hotel Benátky
Hotel Mary
Via Orlanda 152, 30030
Campalto (Benátky), Itálie
Tel.: +39.041.5420341
Fax: +39.041.5420394
DIČ: 03417690272
info@venicehotelmary.com


Choose your favourite language: English · Italian · French · German · Spanish · Portuguese · Danish · Finnish · Swedish · Dutch · Czech · Polish · Romanian · Hungarian · Greek · Japanese
Hotel Mary© 2000-2018 - Hotel Marketing by Nozio Business | Privacy/Copyright/IP Policy

Hotel Benátky letiště - hotely Benátky nedaleko letiště -