Hotel wenecja lotnisko - hotele wenecja blisko lotniska - hotels
Hotel wenecja lotnisko

Jeżeli poszukujecie hotelu w Wenecji ( w rejonie lotniska ), hotel Mary jest tym spośród weneckich hoteli, do którego najłatwiej można dojechać z lotniska Marco Polo. Oddalony zaledwie o 2 km od lotniska, hotel Mary ( wenecki hotel w rejonie lotniska) znajduje się w miejscowości Campalto, gdzie zatrzymują się shuttle busy, które w ciągu 5 minut docierają z lotniska do hotelu. Do Wenecji z hotelu Mary można dojechać w ciągu 15 minut autobusem; autostrady A4 i A27 oddalone są o 10 minut drogi.

Hotele wenecja blisko lotniska

Oprócz ( hotel Mary) swojej lokalizacji blisko lotniska w Wenecji , hotel cieszy się strategicznym położeniem – można stąd dotrzeć do historycznego centrum Wenecji oraz innych miast sztuki, takich jak Treviso, Padwa i Vicenza, wykopalisk archeologicznych w Quarto d'Altino czy plaż wybrzeża adriatyckiego Jesolo. Spośród hoteli znajdujących się w rejonie lotniska w Wenecji, hotel Mary ma z pewnością najlepsze położenie i najdogodniejsze połączenie z autostradami oraz (zaledwie 2 km od hotelu) z samym lotniskiem.

Zobacz położenie hotelu (mapa pdf) blisko lotniska w Wenecji i historycznego centrum miasta >>>

Hotele
wenecja blisko
lotniska
Venice hotel
Hotel Mary
Via Orlanda 152, 30030
Campalto (Venice), Italy
Ph. +39.041.5420341
Fax +39.041.5420394
VAT NUMBER 03417690272
info@venicehotelmary.com


Choose your favourite language: English · Italian · French · German · Spanish · Portuguese · Danish · Finnish · Swedish · Dutch · Czech · Polish · Romanian · Hungarian · Greek · Japanese
Hotel Mary© 2000-2018 - Hotel Marketing by Nozio Business | Privacy/Copyright/IP Policy

Hotel wenecja lotnisko - hotele wenecja blisko lotniska -