Hotel w pobliżu Wenecji | hotele Wenecji | hotel wygodny dla Wenecji | hoteleHotel w Wenecji
Hotel Mary
Via Orlanda 152, 30030
Campalto (Venice), Italy
Tel. +39.041.5420341
Faks +39.041.5420394
NIP 03417690272
info@venicehotelmary.com


Hotel w Wenecji? Hotel Mary!

Hotel Mary znajduje się w Campalto, w pobliżu portu lotniczego Wenecji, jest dogodnie usytuowany względem jej centrum historycznego, oddalonego zaledwie o 11 kilometrów, dokąd dojeżdża się w ciągu 15 minut autobusem zatrzymującym się przed hotelem. W okolicy Wenecji, hotel ten jest wygodny dla wszystkich przyjeżdżających tu samochodem i tych, którzy chcą przebywać blisko nie tylko centrum historycznego Wenecji, ale także jej stałego lądu.

Hotele w okolicy Wenecji? Hotel Mary!

W Wenecji Campalto, w odległości zaledwie 11 kilometrów od centrum historycznego Wenecji, hotel Mary jest idealny dla przyjeżdżających tu w sprawach służbowych, jak również w celach turystycznych. Hotel jest wygodny dla odwiedzenia Wenecji oraz dla dotarcia do pobliskich centrów biznesu i miast sztuki. Dzięki swemu dogodnemu położeniu hotel Mary jest wśród hoteli w okolicy Wenecji jednym z najbardziej docenianych.

Odkryj, gdzie znajduje się hotel Mary w pobliżu Wenecji (mapa PDF)

Hotel w pobliżu Wenecji
Choose your favourite language: English · Italian · French · German · Spanish · Portuguese · Danish · Finnish · Swedish · Dutch · Czech · Polish · Romanian · Hungarian · Greek · Japanese
Hotel Mary© 2000-2018 - Hotel Marketing by Nozio Business | Privacy/Copyright/IP Policy

Hotel w pobliżu Wenecji | hotele Wenecji | hotel dogodny dla Wenecji